IM06RFCSBH100J40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RFCSBH100J40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6RFCS-40 10 5% B08
Duomenų lapai: IM06RFCSBH100J40.pdf
  • Pranešimas
IM06RFCSBH100J40 specifikacijos
Dalies numeris IM06RFCSBH100J40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 5044 pcs Duomenų lapas IM06RFCSBH100J40.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM-6-RFCS-40
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 5MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 48MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Molded Inductor 650mA 730 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 730 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 650mA