IM04ST1R0K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04ST1R0K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 1 10% RJ4
Duomenų lapai: IM04ST1R0K.pdf
  • Pranešimas
IM04ST1R0K specifikacijos
Dalies numeris IM04ST1R0K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 1 10% RJ4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4489 pcs Duomenų lapas IM04ST1R0K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 200MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Molded Inductor 785mA 290 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 290 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 785mA