IM04SH6R8J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04SH6R8J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 6.8 5% RJ1
Duomenų lapai: IM04SH6R8J.pdf
  • Pranešimas
IM04SH6R8J specifikacijos
Dalies numeris IM04SH6R8J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 6.8 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5693 pcs Duomenų lapas IM04SH6R8J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Molded Inductor 395mA 500 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 500 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 395mA