IM04SH4R7J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04SH4R7J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 4.7 5% RJ1
Duomenų lapai: IM04SH4R7J.pdf
  • Pranešimas
IM04SH4R7J specifikacijos
Dalies numeris IM04SH4R7J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 4.7 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5027 pcs Duomenų lapas IM04SH4R7J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 90MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Molded Inductor 260mA 2.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 260mA