IM04SH1R5F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04SH1R5F
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 1.5 1% RJ1
Duomenų lapai: IM04SH1R5F.pdf
  • Pranešimas
IM04SH1R5F specifikacijos
Dalies numeris IM04SH1R5F Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 1.5 1% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4364 pcs Duomenų lapas IM04SH1R5F.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±1%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 160MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Molded Inductor 600mA 500 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 500 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA