IM04RU221J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU221J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 220 5% R36
Duomenų lapai: IM04RU221J.pdf
  • Pranešimas
IM04RU221J specifikacijos
Dalies numeris IM04RU221J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 220 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6047 pcs Duomenų lapas IM04RU221J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 6.2MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Molded Inductor 103mA 7.45 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 7.45 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 103mA