IM04RU150J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU150J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 15 5% R36
Duomenų lapai: IM04RU150J.pdf
  • Pranešimas
IM04RU150J specifikacijos
Dalies numeris IM04RU150J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 15 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5516 pcs Duomenų lapas IM04RU150J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 40MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Molded Inductor 240mA 1.4 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.4 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 240mA