IM04ER470J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04ER470J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 47 5% ER E2
Duomenų lapai: IM04ER470J.pdf
  • Pranešimas
IM04ER470J specifikacijos
Dalies numeris IM04ER470J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 47 5% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5088 pcs Duomenų lapas IM04ER470J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 47µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 13MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Molded Inductor 170mA 2.75 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.75 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 170mA