IM04BH390K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04BH390K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 39 10% B08
Duomenų lapai: IM04BH390K.pdf
  • Pranešimas
IM04BH390K specifikacijos
Dalies numeris IM04BH390K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 39 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4287 pcs Duomenų lapas IM04BH390K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 14.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Molded Inductor 176mA 2.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 176mA