IM04BH2R0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04BH2R0J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 2 5% B08
Duomenų lapai: IM04BH2R0J.pdf
  • Pranešimas
IM04BH2R0J specifikacijos
Dalies numeris IM04BH2R0J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 2 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5840 pcs Duomenų lapas IM04BH2R0J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2µH Unshielded Molded Inductor Axial