IM04BH1R2J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04BH1R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 1.2 5% B08
Duomenų lapai: IM04BH1R2J.pdf
  • Pranešimas
IM04BH1R2J specifikacijos
Dalies numeris IM04BH1R2J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 1.2 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4331 pcs Duomenų lapas IM04BH1R2J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 180MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.2µH Unshielded Molded Inductor 650mA 420 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 420 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 650mA