IM04BH152J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04BH152J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 1.5K 5% B08
Duomenų lapai: IM04BH152J.pdf
  • Pranešimas
IM04BH152J specifikacijos
Dalies numeris IM04BH152J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 1.5K 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5969 pcs Duomenų lapas IM04BH152J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 1.5mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.8MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.5mH Unshielded Molded Inductor 59mA 52.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 52.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 59mA