IM02SH1R0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02SH1R0J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 1 5% RJ1
Duomenų lapai: IM02SH1R0J.pdf
  • Pranešimas
IM02SH1R0J specifikacijos
Dalies numeris IM02SH1R0J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 1 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4123 pcs Duomenų lapas IM02SH1R0J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 230MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 385mA