IM02RU8R2J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02RU8R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 8.2 5% R36
Duomenų lapai: IM02RU8R2J.pdf
  • Pranešimas
IM02RU8R2J specifikacijos
Dalies numeris IM02RU8R2J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 8.2 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3982 pcs Duomenų lapas IM02RU8R2J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 8.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 8.2µH Unshielded Molded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 155mA