IM02RU4R7K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02RU4R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 4.7 10% R36
Duomenų lapai: IM02RU4R7K.pdf
  • Pranešimas
IM02RU4R7K specifikacijos
Dalies numeris IM02RU4R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 4.7 10% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4706 pcs Duomenų lapas IM02RU4R7K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 75MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Molded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 230mA