IM02RU1R0K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02RU1R0K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 1 10% R36
Duomenų lapai: IM02RU1R0K.pdf
  • Pranešimas
IM02RU1R0K specifikacijos
Dalies numeris IM02RU1R0K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 1 10% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4569 pcs Duomenų lapas IM02RU1R0K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 230MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 385mA