IM02ER6R8K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02ER6R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 6.8 10% ER E2
Duomenų lapai: IM02ER6R8K.pdf
  • Pranešimas
IM02ER6R8K specifikacijos
Dalies numeris IM02ER6R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 6.8 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4296 pcs Duomenų lapas IM02ER6R8K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 60MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 175mA