IM02BH560J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02BH560J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 56 5% B08
Duomenų lapai: IM02BH560J.pdf
  • Pranešimas
IM02BH560J specifikacijos
Dalies numeris IM02BH560J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 56 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4051 pcs Duomenų lapas IM02BH560J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 56µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 18MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Molded Inductor 100mA 5.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 5.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 100mA