IM02BH3R6J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02BH3R6J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 3.6 5% B08
Duomenų lapai: IM02BH3R6J.pdf
  • Pranešimas
IM02BH3R6J specifikacijos
Dalies numeris IM02BH3R6J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 3.6 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4730 pcs Duomenų lapas IM02BH3R6J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 3.6µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.6µH Unshielded Molded Inductor Axial