IM02BH221G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02BH221G
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 220 2% B08
Duomenų lapai: IM02BH221G.pdf
  • Pranešimas
IM02BH221G specifikacijos
Dalies numeris IM02BH221G Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 220 2% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4173 pcs Duomenų lapas IM02BH221G.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 9MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Molded Inductor 52mA 21 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 21 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 52mA