IM02BH1R5K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02BH1R5K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 1.5 10% B08
Duomenų lapai: IM02BH1R5K.pdf
  • Pranešimas
IM02BH1R5K specifikacijos
Dalies numeris IM02BH1R5K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 1.5 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5948 pcs Duomenų lapas IM02BH1R5K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 140MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Molded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 220 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 535mA