IM02BH1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
IM02BH1R0K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02BH1R0K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Duomenų lapai: 1.IM02BH1R0K.pdf2.IM02BH1R0K.pdf
  • Pranešimas
IM02BH1R0K specifikacijos
Dalies numeris IM02BH1R0K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5283 pcs Duomenų lapas 1.IM02BH1R0K.pdf2.IM02BH1R0K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 541-2610 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 230MHz
Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 385mA Dabartinis - sodrumas -