IM01ER1R5K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM01ER1R5K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-1 1.5 10% ER E2
Duomenų lapai: IM01ER1R5K.pdf
  • Pranešimas
IM01ER1R5K specifikacijos
Dalies numeris IM01ER1R5K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-1 1.5 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5872 pcs Duomenų lapas IM01ER1R5K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 150MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Molded Inductor 310mA 490 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 490 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 310mA