IHSM7832RG271L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM7832RG271L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 270UH 950MA 599 MOHM
Duomenų lapai: IHSM7832RG271L.pdf
  • Pranešimas
IHSM7832RG271L specifikacijos
Dalies numeris IHSM7832RG271L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 270UH 950MA 599 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 39260 pcs Duomenų lapas IHSM7832RG271L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 270µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 270µH Unshielded Inductor 950mA 599 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 599 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 950mA Dabartinis - sodrumas 400mA