IHSM7832RG183L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM7832RG183L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 18MH 110MA 44.1 OHM
Duomenų lapai: IHSM7832RG183L.pdf
  • Pranešimas
IHSM7832RG183L specifikacijos
Dalies numeris IHSM7832RG183L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 18MH 110MA 44.1 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 30088 pcs Duomenų lapas IHSM7832RG183L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 18mH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 18mH Unshielded Inductor 110mA 44.1 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 44.1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 110mA Dabartinis - sodrumas 50mA