IHSM7832EB221L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM7832EB221L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 1.1A 536 MOHM
Duomenų lapai: IHSM7832EB221L.pdf
  • Pranešimas
IHSM7832EB221L specifikacijos
Dalies numeris IHSM7832EB221L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 220UH 1.1A 536 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32975 pcs Duomenų lapas IHSM7832EB221L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Inductor 1.1A 536 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 536 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.1A Dabartinis - sodrumas 440mA