IHSM7832EB150L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM7832EB150L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 4.5A 43 MOHM SMD
Duomenų lapai: IHSM7832EB150L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHSM7832EB150L specifikacijos
Dalies numeris IHSM7832EB150L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 15UH 4.5A 43 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40647 pcs Duomenų lapas IHSM7832EB150L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-7832
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Inductor 4.5A 43 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 43 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.5A Dabartinis - sodrumas 1.4A