IHSM5832ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER331L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM5832ER331L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 590MA 1.42 OHM
Duomenų lapai: IHSM5832ER331L.pdf
  • Pranešimas
IHSM5832ER331L specifikacijos
Dalies numeris IHSM5832ER331L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 330UH 590MA 1.42 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43913 pcs Duomenų lapas IHSM5832ER331L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-5832
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Inductor 590mA 1.42 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.42 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 590mA Dabartinis - sodrumas 380mA