IHSM4825RE220L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM4825RE220L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD
Duomenų lapai: IHSM4825RE220L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
IHSM4825RE220L specifikacijos
Dalies numeris IHSM4825RE220L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 35130 pcs Duomenų lapas IHSM4825RE220L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-4825
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.225" (5.72mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Inductor 1.7A 152 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 152 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.7A Dabartinis - sodrumas 1.02A