IHSM4825ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM4825ER331L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM4825ER331L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 370MA 2.51 OHM
Duomenų lapai: IHSM4825ER331L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
IHSM4825ER331L specifikacijos
Dalies numeris IHSM4825ER331L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 330UH 370MA 2.51 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38417 pcs Duomenų lapas IHSM4825ER331L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-4825
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.225" (5.72mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Inductor 370mA 2.51 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 2.51 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 370mA Dabartinis - sodrumas 280mA