IHSM4825EB3R3L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM4825EB3R3L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 4.6A 38 MOHM SMD
Duomenų lapai: IHSM4825EB3R3L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHSM4825EB3R3L specifikacijos
Dalies numeris IHSM4825EB3R3L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 4.6A 38 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48423 pcs Duomenų lapas IHSM4825EB3R3L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-4825
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.225" (5.72mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Inductor 4.6A 38 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 38 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.6A Dabartinis - sodrumas 2.4A