IHSM3825PJ331L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM3825PJ331L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM
Duomenų lapai: IHSM3825PJ331L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHSM3825PJ331L specifikacijos
Dalies numeris IHSM3825PJ331L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 32574 pcs Duomenų lapas IHSM3825PJ331L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-3825
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.225" (5.72mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Inductor 270mA 5.07 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 5.07 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 270mA Dabartinis - sodrumas 230mA