IHSM3825ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM3825ER331L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM3825ER331L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM
Duomenų lapai: IHSM3825ER331L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
IHSM3825ER331L specifikacijos
Dalies numeris IHSM3825ER331L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32588 pcs Duomenų lapas IHSM3825ER331L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-3825
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 541-1062-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.225" (5.72mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Inductor 270mA 5.07 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 5.07 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 270mA
Dabartinis - sodrumas 230mA