IHM2PM120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHM2PM120K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHM-2 12 10% P12
Duomenų lapai: IHM2PM120K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHM2PM120K specifikacijos
Dalies numeris IHM2PM120K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHM-2 12 10% P12 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12395 pcs Duomenų lapas IHM2PM120K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHM-2
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 12µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.560" (14.22mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 12µH Unshielded Inductor 9.25A 16 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 16 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 9.25A Dabartinis - sodrumas -