IHD3BH470L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHD3BH470L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHD-3 47 15% B08
Duomenų lapai: 1.IHD3BH470L.pdf2.IHD3BH470L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
190 pcs
570 pcs
  • Pranešimas
IHD3BH470L specifikacijos
Dalies numeris IHD3BH470L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHD-3 47 15% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40970 pcs Duomenų lapas 1.IHD3BH470L.pdf2.IHD3BH470L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 47µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 34 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 34 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4A Dabartinis - sodrumas 2.5A