IHD1RR2R2L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHD1RR2R2L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHD-1 2.2 15% R16
Duomenų lapai: 1.IHD1RR2R2L.pdf2.IHD1RR2R2L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
IHD1RR2R2L specifikacijos
Dalies numeris IHD1RR2R2L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHD-1 2.2 15% R16 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56400 pcs Duomenų lapas 1.IHD1RR2R2L.pdf2.IHD1RR2R2L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 4.4A 13 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 13 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.4A Dabartinis - sodrumas 4.7A