IHD1ER151L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1ER151L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHD1ER151L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHD-1 150 15% ER E2
Duomenų lapai: 1.IHD1ER151L.pdf2.IHD1ER151L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
IHD1ER151L specifikacijos
Dalies numeris IHD1ER151L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHD-1 150 15% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42004 pcs Duomenų lapas 1.IHD1ER151L.pdf2.IHD1ER151L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 330 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 330 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 870mA Dabartinis - sodrumas 600mA