IHD1EB6R8L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1EB6R8L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHD1EB6R8L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 3.1A 26 MOHM TH
Duomenų lapai: 1.IHD1EB6R8L.pdf2.IHD1EB6R8L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHD1EB6R8L specifikacijos
Dalies numeris IHD1EB6R8L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 3.1A 26 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24550 pcs Duomenų lapas 1.IHD1EB6R8L.pdf2.IHD1EB6R8L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 541-1446 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 26 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 26 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.1A
Dabartinis - sodrumas 2.7A