IHD1BH682L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHD1BH682L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHD-1 6.8K 15% B08
Duomenų lapai: 1.IHD1BH682L.pdf2.IHD1BH682L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHD1BH682L specifikacijos
Dalies numeris IHD1BH682L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHD-1 6.8K 15% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15735 pcs Duomenų lapas 1.IHD1BH682L.pdf2.IHD1BH682L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 6.8mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 15 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 15 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 130mA Dabartinis - sodrumas 90mA