IHB6EB390K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB6EB390K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-6 39 10% EB E2
Duomenų lapai: IHB6EB390K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
112 pcs
  • Pranešimas
IHB6EB390K specifikacijos
Dalies numeris IHB6EB390K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-6 39 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3317 pcs Duomenų lapas IHB6EB390K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.000" Dia (50.80mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 39µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.500" (38.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Wirewound Inductor 25.1A 6 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 6 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 25.1A Dabartinis - sodrumas -