IHB5BV270K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB5BV270K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-5 27 10% B40
Duomenų lapai: IHB5BV270K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
112 pcs
  • Pranešimas
IHB5BV270K specifikacijos
Dalies numeris IHB5BV270K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-5 27 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6728 pcs Duomenų lapas IHB5BV270K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 27µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.450" (36.83mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 27µH Unshielded Wirewound Inductor 18.1A 8 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 8 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 18.1A Dabartinis - sodrumas -