IHB4BV8R2M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB4BV8R2M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-4 8.2 20% B40
Duomenų lapai: IHB4BV8R2M.pdf
  • Pranešimas
IHB4BV8R2M specifikacijos
Dalies numeris IHB4BV8R2M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-4 8.2 20% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7755 pcs Duomenų lapas IHB4BV8R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 8.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.030" (26.16mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 23.9A 4 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 4 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 23.9A Dabartinis - sodrumas -