IHB4BV103K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB4BV103K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-4 10K 10% B40
Duomenų lapai: IHB4BV103K.pdf
  • Pranešimas
IHB4BV103K specifikacijos
Dalies numeris IHB4BV103K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-4 10K 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8673 pcs Duomenų lapas IHB4BV103K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 10mH Aukštis - sėdi (maks.) 1.030" (26.16mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10mH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 2.76 Ohm Max Radial DC rezistorius (DCR) 2.76 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 900mA Dabartinis - sodrumas -