IHB3EB5R6M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB3EB5R6M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-3 5.6 20% EB E2
Duomenų lapai: IHB3EB5R6M.pdf
  • Pranešimas
IHB3EB5R6M specifikacijos
Dalies numeris IHB3EB5R6M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-3 5.6 20% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12055 pcs Duomenų lapas IHB3EB5R6M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.100" Dia (27.94mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 5.6µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 20.3A 3 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 3 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 20.3A Dabartinis - sodrumas -