IHB2BV681K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB2BV681K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-2 680 10% B40
Duomenų lapai: IHB2BV681K.pdf
  • Pranešimas
IHB2BV681K specifikacijos
Dalies numeris IHB2BV681K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-2 680 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12236 pcs Duomenų lapas IHB2BV681K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.825" Dia (20.96mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 680µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 430 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 430 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.5A Dabartinis - sodrumas -