IHB2BV3R3M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB2BV3R3M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-2 3.3 20% B40
Duomenų lapai: IHB2BV3R3M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IHB2BV3R3M specifikacijos
Dalies numeris IHB2BV3R3M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-2 3.3 20% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17106 pcs Duomenų lapas IHB2BV3R3M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.825" Dia (20.96mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 5 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 5 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 13.5A Dabartinis - sodrumas -