IHB1EB390K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB1EB390K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-1 39 10% EB E2
Duomenų lapai: IHB1EB390K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
144 pcs
528 pcs
  • Pranešimas
IHB1EB390K specifikacijos
Dalies numeris IHB1EB390K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-1 39 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15795 pcs Duomenų lapas IHB1EB390K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.660" Dia (16.76mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 39µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Wirewound Inductor 3.8A 46 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 46 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.8A Dabartinis - sodrumas -