IH03EB270K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IH03EB270K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IH-3 27 10% EB E2
Duomenų lapai: IH03EB270K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
IH03EB270K specifikacijos
Dalies numeris IH03EB270K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IH-3 27 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26773 pcs Duomenų lapas IH03EB270K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.800" Dia x 0.875" L (20.32mm x 22.23mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IH
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial, Horizontal Cylinder
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 27µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 27µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 35 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC rezistorius (DCR) 35 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 7A Dabartinis - sodrumas 12A