IFSC1111ABER4R7M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1111ABER4R7M01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IFSC1111ABER4R7M01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 1.4A 156 MOHM
Duomenų lapai: IFSC1111ABER4R7M01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IFSC1111ABER4R7M01 specifikacijos
Dalies numeris IFSC1111ABER4R7M01 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 1.4A 156 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179523 pcs Duomenų lapas IFSC1111ABER4R7M01.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.114" L x 0.114" W (2.90mm x 2.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija IFSC-1111AB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 541-1400-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Inductor 1.4A 156 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 156 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.4A
Dabartinis - sodrumas 1.2A