IDC7328ER330M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDC7328ER330M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDC7328ER330M.pdf
  • Pranešimas
IDC7328ER330M specifikacijos
Dalies numeris IDC7328ER330M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122332 pcs Duomenų lapas IDC7328ER330M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.280" (7.11mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 66 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 66 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3A Dabartinis - sodrumas 5.5A